Portugal
| Team |
Positie |
Punten |
Rating |
87,1
|
81,5
|
79
|
60,2
|
54,9
|
50,4
|
44,3
|
42,9
|
41,2
|
39,8
|
39,1
|
37,1
|
35,7
|
32,6
|
30,8
|
29,6
|
28,6
|
20,9
|
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
| FC Porto |
1,0 |
87,1 |
2,10 |
100% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| Sporting CP |
2,0 |
81,5 |
2,48 |
0% |
95% |
5% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| SL Benfica |
3,0 |
79,0 |
2,25 |
0% |
5% |
95% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| SC Braga |
4,0 |
60,2 |
1,79 |
0% |
0% |
0% |
100% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| FC Famalicão |
5,0 |
54,9 |
1,52 |
0% |
0% |
0% |
0% |
99% |
1% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| Gil Vicente FC |
6,0 |
50,4 |
1,44 |
0% |
0% |
0% |
0% |
1% |
99% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| Vitória Guimarães SC |
7,5 |
43,3 |
1,35 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
54% |
41% |
5% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| Moreirense FC |
7,6 |
43,8 |
1,10 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
44% |
52% |
4% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| GD Estoril Praia |
9,8 |
39,7 |
1,30 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
1% |
7% |
28% |
42% |
21% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| FC Arouca |
10,0 |
40,6 |
1,06 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
40% |
27% |
29% |
3% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| FC Alverca |
10,3 |
39,8 |
1,03 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
23% |
29% |
42% |
5% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| CD Santa Clara |
12,1 |
36,6 |
1,35 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
2% |
7% |
65% |
26% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| Rio Ave FC |
12,7 |
36,2 |
1,02 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
26% |
74% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
| CD Nacional |
14,2 |
32,4 |
1,13 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
83% |
16% |
2% |
0% |
0% |
| Casa Pia AC |
15,5 |
30,5 |
1,00 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
13% |
39% |
28% |
20% |
0% |
| CF Estrela Amadora |
15,7 |
29,6 |
1,01 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
4% |
31% |
49% |
15% |
0% |
| CD Tondela |
16,5 |
29,1 |
0,99 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
14% |
21% |
66% |
0% |
| Avs Futebol |
18,0 |
20,9 |
0,81 |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
100% |
Geen opmerkingen:
Een reactie posten